اولین تیم راه یافته به مرحله کشوری دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

تیم "انجمن" از استان هرمزگان اولین تیم راه یافته به مرحله کشوری دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران شد

مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شعبه هرمزگان گفت: تیم «انجمن» از دانشگاه فرهنگیان قهرمان دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان هرمزگان شد و به مرحله کشوری راه یافت.
تیم "انجمن" از استان هرمزگان اولین تیم راه یافته به مرحله کشوری دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، با برگزاری مرحله استانی"مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران" توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان، تیم «انجمن» از دانشگاه فرهنگیان قهرمان مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان هرمزگان شد و به مرحله کشوری راه یافت.
دیدار پایانی این مسابقات بین تیم «انجمن» از دانشگاه فرهنگیان استان هرمزگان متشکل از آقایان علیرضا عابدینی، امیرحسین رنجبر، طاها اسیری و ایمان علی نژاد و تیم «راه نو» از دانشگاه های علوم پزشکی و فرهنگیان استان هرمزگان متشکل از خانم ها کوثر نجفی، سیده مهدیس موسوی نژاد و آقایان محمدمهدی رزمی و مهدی کشاورز برگزار شد و تیم «انجمن» از دانشگاه فرهنگیان به برتری رسید. 
همچنین در دیدار رده بندی این دوره از رقابت‎ها نیز تیم انجمن اسلامی از دانشگاه فرهنگیان با برتری بر تیم آسمان هشتم از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس رتبه سوم این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کرد. 16 تیم در این دوره از مسابقات شرکت داشتند که تیم "انجمن" از دانشگاه فرهنگیان استان هرمزگان به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات به صورت مستقیم به مسابقات کشوری راه یافت.
دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان هرمزگان با حضور 16 تیم از دانشگاه‌های علوم پزشکی، فرهنگیان، مذاهب اسلامی و دانشکده علوم قرآنی برگزار شد.
شایان ذکر است برای اولین بار در سطح استان تمامی مناظرات دوازدهمین دوره مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران توسط صدا و سیمای مرکز خلیج فاس ضبط گردید.
 

کلید واژه ها: دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره شعبه هرمزگان استان هرمزگان


نظر شما :