مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می‌کند:

افتتاح پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس / تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای خلیج‌فارس

۰۱ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۸ کد : ۲۶۶۹ مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان
پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس با رویداد "تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای خلیج‌فارس" افتتاح می‌شود.
افتتاح پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس / تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای خلیج‌فارس

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان، پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس با حضور خانواده‌های معظم شهدای خلیج‌فارس توسط مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری جهاددانشگاهی بوشهر افتتاح می‌شود.
مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از سال ۱۳۸۴ چهارده دوره همایش ملی خلیج‌فارس را در پیوند با پاسداشت نام خلیج‌فارس و بیان مزیت‌های تاریخی، راهبردی، سیاسی، گردشگری، فرهنگی و اقتصادی منطقه خلیج‌فارس در استان‌های حاشیه خلیج‌فارس و همچنین تهران برگزار کرده است که پانزدهمین دوره جشنواره با برپایی رویدادهای مرتبط با این حوزه برگزار می‌شود.
اولین رویداد جشنواره با حضور پربرکت خانواده‌‌های معظم شهید نادر مهدوی و شهید مسعود خلعتی از شهدای شاخص خلیج‌فارس و تجلیل از مقام شامخ ایشان روز سه‌شنبه مورخ ۴ آبان ۱۴۰۰ در جهاددانشگاهی استان بوشهر و همزمان به صورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.
رویدادهای پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس توسط مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری برخی از واحدهای جهاددانشگاهی از آبان‌ماه سال ۱۴۰۰ آغاز و اختتامیه آن همزمان با روز ملی خلیج فارس در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.
 

کلید واژه ها: پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس


نظر شما :