برگزاری دومین دوره مسابقات جام آنلاین ددان همزمان با روز دانشجو

۰۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۶ کد : ۲۷۳۰ اسلایدر مدرسه بازی‌پردازی
مدرسه بازی‌پردازی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، دومین دوره مسابقات جام آنلاین ددان را همزمان با روز دانشجو برگزار می‌کند.
برگزاری دومین دوره مسابقات جام آنلاین ددان همزمان با روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، مدرسه بازی‌پردازی این سازمان با همکاری گروه انجمن بازی‌های فکری، گروه باهمزی و گروه علمی_آموزشی ماتریس، با توجه به تجربه برگزاری مسابقات اسم‌کارتیل آنلاین، دیوآنلاین و سری اول مسابقه آنلاین ددان، به مناسبت روز دانشجو و شب یلدا، دومین جام آنلاین ددان را برگزار می‌کند.
جایزه نفر اول این مسابقات ۵۰۰۰۰۰ تومان، جایزه نفر دوم ۳۰۰,۰۰۰ تومان و نفر سوم ۲۰۰,۰۰۰ تومان و مهلت ثبت‌نام تا تاریخ ۱۶ آذر ماه است و مسابقات از روز دانشجو تا شب یلدا برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به صفحه ثبت نام مسابقه در سامانه رویتاب به آدرس roytab.ir/16 مراجعه یا با شماره ۰۹۰۳۲۷۶۱۸۵۲ تماس حاصل فرمایند.
ظرفیت محدود است. پس فرصت را از دست ندهید که رقبای شما برای به دست آوردن جوایز بازی از همین حالا خود را آماده می‌کنند.
بازی «ددان» یک بازی رومیزی است که در این بازی یکی از بازیکنان در نقش دیو کلمه‌ای را مخفیانه انتخاب می‌کند. سپس بازیکنان دیگر که نقش ددان را بازی می‌کنند تلاش می‌کنند با پرسش‌های بله و خیر از او راهنمایی بگیرند. به غیر از دیو یکی دیگر از بازیکنان با اسم زیرک نیز کلمه‌ی مزبور را می‌شناسد. پس تلاش می‌کند تا به دیگران در یافتن کلمه کمک کند ولی به شکلی که هویت خودش لو نرود. این بازی با حداقل بازیکنان هم جذابیت و تکرارپذیر است.
‌‌‌‌

پر کردن فرم ثبت نام

کلید واژه ها: بازی بازی رومیزی بازی فکری مسابقه مسابقه آنلاین


نظر شما :