تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی و موسسه «خانه‌کتاب و ادبیات ایران» در زمینه کتاب و کتابخوانی امضاء شد

۰۳ آذر ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۳ کد : ۳۰۰۸ اخبار سازمان اسلایدر
با انعقاد این تفاهم نامه جهاد دانشگاهی و موسسه «خانه‌کتاب و ادبیات ایران» در زمینه های طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی و ترویجی در حوزه کتاب و کتابخوانی با محوریت کتاب های مرتبط به حوزه دانشگاه و دانشجو با یکدیگر همکاری می‌کنند.
تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی و موسسه «خانه‌کتاب و ادبیات ایران» در زمینه کتاب و کتابخوانی امضاء شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران به نقل از روابط عمومی انتشارات جهاددانشگاهی، این تفاهم نامه با هدف استفاده متقابل از توانمندی‌های جهاد دانشگاهی و موسسه خانه کتاب در راستای ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی و حمایت از اقدامات و فعالیت‌های دانشگاهیان در عرصه کتاب، کتابخوانی و نشر منعقد شده است.
 همکاری در برنامه‌های ترویجی مرتبط با حوزه کتاب و کتابخوانی در مناسبت‌های مختلف دینی و ملی، در اختیار قرار دادن ظرفیت گروه‌های مردمی به سازمان دانشجویان جهت اجرای برنامه‌ها، اهدای کتاب به کتابخانه‌های دانشگاه‌های سراسر کشور از طریق سازمان انتشارات، حمایت از جشنواره‌های ملی پایان نامه و کتاب سال دانشجویی و مسابقات ملی کتاب و پایان نامه سه دقیقه‌ای از جمله تعهدات موسسه «خانه‌کتاب و ادبیات ایران» در این تفاهم نامه می‌باشد.
تشکیل کمیته دانشجویی جهت فعالیت‌های فرهنگی و مناسبتی در برنامه‌های کتاب محور، برگزاری جشنواره کتابخوانی دانشجویی، تشکیل گروه‌های اهل قلم دانشجویی، پیشنهاد برگزاری نشست‌های دانشجویی در حوزه نشر‌‌‌،  همکاری در انتشار کتاب یا نشریات، برگزاری برنامه‌های ترویجی ویژه قشر جوان با استفاده از ظرفیت‌های مردمی از جمله تعهدات جهاد دانشگاهی در این تفاهم نامه می باشد.


  این تفاهم نامه به امضای دکتر علی رمضانی مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و دکتر حامد علی اکبرزاده رییس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و دکتر فریدزاده سرپرست سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی رسیده است  و از تاریخ انعقاد به مدت  یکسال اعتبار خواهد داشت.

مشاهده گالری تصاویر

کلید واژه ها: کتاب خانه کتاب و ادبیات کتابخوانی جهاددانشگاهی سازمان دانشجویان ایران


نظر شما :