بازدید دانشجویان دانشگاه قم از "مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی" توسط سازمان دانشجویان استان قم

۳۰ مهر ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۷ کد : ۳۳۵۱ اخبار سازمان شُعَب سازمان دانشجویان
بازدید دانشجویان دانشگاه قم از "مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی" توسط سازمان دانشجویان استان قم

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، اردوی بازدید تخصصی از مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم ویژه مستعدان و دانشجویان برتر دانشگاه قم توسط سازمان دانشجویان ایران با همکاری انجمن علمی فناوری و نوآوری دانشگاه قم برگزار شد.

در این اردو، معصومه جانبازی، سوپروایزر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم بیان کرد: این مرکز با سابقه بیست سال فعالیت در زمینه های تخصصی و فوق تخصصی همچون  IUI ،ICSI تعیین جنسیت، لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی‌های تشخیصی و درمانی توسط پزشکان فوق تخصص و مجرب در خدمت مراجعین داخلی و خارجی است.
وی افزود: این مرکز مجهز به تکنیک های برتری شامل imsi و osight imaging بوده و مفتخر است به عنوان اولین مرکز درمان ناباروری در ایران همگام با کشورهای پیشرو در زمینه درمان ناباروری  اقدام به استفاده از روش‌های مذکور نموده است.
سوپروایزر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم یادآور شد: مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی قم جهت کسب رضایت مراجعین محترم از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و  کلیه پرسنل این مرکز طی برنامه‌ای منسجم در راستای دستیابی به این مهم، در تلاش هستند.
جانبازی در ادامه به تشریح عملکرد آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی واحد استان قم پرداخت و گفت: این آزمایشگاه با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت کرده و به دلیل مدیریت متمرکز و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات خود قادر است ضمن کاهش هزینه‌ها، کیفیت کار تمام مراکز خود را تامین نماید.
شایان ذکر است در ادامه این بازدید دانشجویان از بخش‌های مختلف مرکز بازدید کردند.

کلید واژه ها: استان قم سازمان دانشجویان ایران جهاددانشگاهی


نظر شما :