آغاز ثبت نام «دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران»

آغاز ثبت نام «دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران»

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، با انتشار پوستر «دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران»، فراخوان ثبت نام دانشجویان علاقمند به شرکت در مسابقات  در سراسر کشور آغاز شد.
دانشجویان علاقه‌مند به نقد و مناظره می‌توانند در قالب گروه‌های چهارنفره، جهت ثبت‌نام به واحدهای جهاد دانشگاهی در سراسر کشور و یا پیوند ثبت‌نام، در تارنمای مرکز ملی گفت‌وگو، مناظره و آزاداندیشی به نشانی www.isdc.ir مراجعه کنند. با تکمیل ثبت‌نام، فرایند آماده‌سازی گروه‌‌های شرکت‌کننده آغاز می‌شود، که شامل کارگاه‌های " توجیهی مسابقات مناظره" و " کارگاه‌های آموزشی" می‌باشد. پس از آشنایی با روند مسابقات، گروه‌ها بانک گزاره‌‌های پیشنهادی را برای اعلام موضع دریافت می‌کنند، که پس از تکمیل آن، جدول رقابت‌ها آماده و در اختیار گروه‌ها قرار می‌گیرد.
گفتنی است، گروه‌های برگزیده در مرحله استانی/ دانشگاهی مسابقات مناظره که در پاییز و زمستان 1402 برگزار می‌شود، علاوه بر دریافت جایزه، سهمیه حضور در مرحله کشوری را دریافت می‌کنند. همچنین در مرحله کشوری مسابقات که بهار 1403 برگزار خواهدشد، قهرمان مرحله کشوری مسابقات علاوه بر دریافت جایزه نقدی، نشان خواجه نصیرالدین طوسی (قهرمانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران) را دریافت خواهد کرد.

کلید واژه ها: دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره سازمان دانشجویان ایران جهاددانشگاهی مناظره دانشجویی


نظر شما :