جلسه توجیهی سومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون برگزار شد

۱۷ آبان ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۶ کد : ۳۳۷۹ اخبار سازمان گفتگو، مناظره و آزاد اندیشی
جلسه توجیهی سومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، جلسه توجیهی سومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون با حضور نمایندگان گروه‌های شرکت‌کننده و نمایندگان معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز دوشنبه 15 آبان ماه برگزار شد.
در این نشست، مسئولان کمیته‌های گوناگون برگزاری مسابقات هر یک به ارائه توضیحاتی پیرامون نحوه شرکت در مسابقه و امور اجرایی پرداختند. از موارد مطرح شده در این جلسه می‌توان به معرفی اعضای تیم ‌ها، مرور آیین‌نامه و تغییرات آن نسبت به مراحل قبلی اشاره شد. همچنین آقای دکتر پیمان باباخانلو، مشاور معاون امور تعاون و مهندس مهدی فیلی، مشاور رسانه‌ای و تولید محتوای معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد مفهوم تعاون، اهداف و چشم‌انداز معاونت از برگزاری این مسابقات توضیحاتی ارائه کردند. 
در انتهای جلسه اعضای شرکت کننده، پرسش ها و ابهامات خود را نسبت به جزئیات برگزاری و روند اجرای مسابقات مطرح کردند. همچنین جزئیات نحوه رقابت تیم ها با یکدیگر از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه توجیهی بود. 
لازم به ذکر است که سومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون با شرکت 20 گروه از دانشگاه‌های سراسر کشور در هفته سوم آبان آغاز خواهد شد که مرحله مقدماتی و گروهی آن به صورت مجازی و مرحله نیمه‌نهایی و نهایی آن به صورت حضوری و در نیمه دوم آذرماه برگزار خواهد شد.
 

کلید واژه ها: سومین دوره مناظره تعاون سازمان دانشجویان ایران جهاددانشگاهی


نظر شما :