پایان دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی

پایان دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی اسفراین به پایان رسید.
الهام آزادزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی با بیان اینکه این رقابت‌ها با شرکت ۲۰ تیم دانشجویی از دانشگاه‌های استان برگزار شد، اظهار کرد: با برگزاری مرحله فینال و رده‌بندی این مسابقات، تیم دانشگاه علوم پزشکی اسفراین قهرمان شد.
وی افزود: مرحله فینال با رقابت تیم‌های علوم پزشکی اسفراین و تیم شهید تهرانی‌مقدم دانشگاه تربیت معلم با گزاره "تحریم انتخابات به هر دلیلی که باشد موجب تضعیف مردم‌سالاری است"  برگزار شد که تیم "علوم پزشکی اسفراین" اول، تیم "شهید تهرانی‌مقدم" دانشگاه تربیت معلم دوم، تیم "پیروان حقیقت" تربیت معلم سوم و تیم "تسنیم" دانشگاه بجنورد در سکوی چهارم ایستاد و به‌عنوان تیم اخلاق برگزیده شد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان شمالی در ادامه گفت: هدف از این مسابقات، تحقق مباحثه ای رودرو، منطقی و روشمند بر مبنای تحقیقات علمی با نگاهی نقادانه است، در این راستا با فراهم‌سازی محیطی امن برای بیان آزادانه و ناصحانه اندیشه‌ها در محیط‌های علمی و دانشگاهی برای تقویت و نهادینه‌سازی سبک اسلامی و ایرانی تعامل گفتمانی در فضایی آرام، عقلانی و منطقی تلاش شده است.
آزادزاده گفت: تلاش می‌شود با تقویت ساز و کار تولید اندیشه در این مسابقات، به سمت تولید محتوا و گفتمان‌سازی محتوایی پیش رویم.
همچنین وی در رابطه با امتیازات شرکت در این مسابقات، بیان کرد: اهدای جایزه نقدی به سه تیم برتر، راهیابی تیم برتر به مسابقات کشوری و اهدای گواهی حضور به شرکت‌کنندگان در مسابقه از جمله امتیازات شرکت در این مسابقه است.

کلید واژه ها: مناظره دانشجویی دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره سازمان دانشجویان ایران جهاددانشگاهی استان خراسان شمالی


نظر شما :