اختتامیه مسابقات مناظره تخصصی تعاون برگزار خواهد شد

اختتامیه مسابقات مناظره تخصصی تعاون برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، مسابقه نهایی و رده بندی سومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون صبح روز سه شنبه 8 اسفندماه با رقابت گروه‌های دانشجویی راه یافته به مرحله کشوری توسط "مرکز ملی گفت‌وگو، مناظره و آزاداندیشی" در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات که با شعار "تعاون، گفت‌وگو و ایران آینده " و با مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی" در آذرماه 1402 به صورت برخط برگزار شد، تیم های "اشراق"و "خط اعتدال" و تیم های "جهاد علمی" و "سردار جنگل" به رقابت پرداختند که با اعلام نتیجه داوری، تیم های "سردار جنگل" از دانشگاه تهران و "خط اعتدال" از دانشگاه تهران به مرحله نهایی مسابقات مناظره تعاون راه یافتند. 
"مدل تعاونی بهترین بستر برای فعالیت اقتصادی گروهی زنان است." و" توسعه تعاون در ایران هیچگاه اولویت سیاست گذار نبوده است."به ترتیب گزاره های مسابقه رده بندی و مرحله نهایی خواهد بود.
همچنین مراسم اختتامیه این مسابقات بلافاصله بعد از  برگزاری مسابقات نهایی از ساعت 11 صبح با حضور دکتر ویس‌کرمی، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر کلانتر مهرجردی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است سومین دوره مسابقات مناظره تخصصی تعاون توسط مرکز ملی گفتگو، مناظره و آزاد اندیشی  با مشارکت و حمایت معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آبان ماه 1402 برگزار شد. دو دوره از این مسابقات در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ با حضور دانشجویان علاقمند از دانشگاه های سراسر کشور با محوریت « تعاون؛ فرصت ها و چالش‌ها» و « تعاون و نوآوری» برگزار شده بود.

 

کلید واژه ها: مناظره تخصصی تعاون سومین دوره مناظره تعاون سازمان دانشجویان ایران جهاددانشگاهی وزارت کار


نظر شما :