انتشار کتاب گزارش فعالیت های دوساله سازمان دانشجویان ایران

۲۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۴ کد : ۳۵۰۵ اخبار سازمان اسلایدر
انتشار کتاب گزارش فعالیت های دوساله سازمان دانشجویان ایران

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، کتاب "گزارش مروری بر فعالیت‌های پیشین و عملکرد دوساله سازمان دانشجویان ایران" توسط این سازمان منتشر شد.
این گزارش با هدف مستندسازی از مجموعه فعالیت‌های سازمان دانشجویان در دو بخش تدوین شده است، بخش اول گزارش، عملکرد سازمان از ابتدای تاسیس و بخش دیگر گزارش، فعالیت‌ها و برنامه‌های دو ساله اخیر می‌باشد.
در این گزارش بخشی از فعالیت‌های صورت گرفته تحت عناوین مراکز سازمان، دبیرخانه‌های سازمان، شعب سازمان، پایگاه‌های اینترنتی فعال و اعتبار متمرکز فرهنگی دسته بندی شده است.  همچنین مستندات پیشینه برگزاری دوازده دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، برگزاری ۱۹ گفتگو علمی- ترویجی در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی، برگزاری بالغ بر ۱۵۰ برنامه فرهنگی، مذهبی، علمی در شعب سازمان دانشجویان، برگزاری چند دوره رویداد ملی-دانشجویی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شرح فعالیت‌های حوزه محرومیت‌زدایی از جمله مستندات موجود در کتابچه هستند. 
مستندسازی فعالیت‌ها و برنامه‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با هدف دسته بندی و سنجش روند سیاستگذاری‌های کلان فرهنگی در این مجموعه و ضبط عملکرد ادوار مختلف انجام گرفته‌است. این گزارش در 5 بخش تهیه شده و در آن عملکرد مراکز، دبیرخانه های دانشجویی و شعب سازمان دانشجویان به تفکیک بیان شده است.

گزارش را اینجا ورق بزنید و بخوانید!

کلید واژه ها: سازمان دانشجویان ایران جهاددانشگاهی گزارش دوساله


نظر شما :