مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی» برگزار می شود

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۵ کد : ۱۱۳۸ شُعَب سازمان دانشجویان
نخستین جشنواره دانشجویی کتاب سه دقیقه ای «سه‌تاک» با برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی» به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری سازمان دانشجویان، اول تیرماه آغاز به کار خواهد کرد.
مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی» برگزار می شود

در این مسابقه دانشجویان سراسر کشور می توانند هر روز با مطالعه یک حکایت از گلستان سعدی در مسابقه «سه دقیقه با سعدی» شرکت کرده و با پاسخ به سوال مطرح شده به صورت روزانه و ماهانه جوایز خود را دریافت کنند.

 

دانشجویان علاقمند برای شرکت در مسابقه بایستی از اول تیرماه به صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام مراجعه کنند.

در این مسابقه هر روز یک حکایت از سعدی به همراه یک سوال از آن بارگزاری خواهد شد و شرکت کنندگان از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارند پاسخ خود را ارسال نمایند. ارسال پاسخ در صفحه اینستاگرامی از طریق دایرکت و در فضای تلگرام از طریق ادمین کانال مذکور به آدرس @isba1380 انجام می شود.

 

این مسابقه به مدت یک ماه با سی سوال از سی حکایت از گلستان سعدی اجرا می شود و در پایان تیرماه نیز به فردی که بیشترین پاسخ صحیح را داشته جایزه طلایی اهدا می شود.

 

جوایز روزانه این مسابقه ۵۰ هزار تومان بن خریدکتاب و جایزه طلایی ماهانه ۲۰۰ هزار تومان نقدی خواهد بود و اعلام برندگان نیز از طریق صفحه اینستاگرامی و کانال تلگرامی مذکور انجام می شود.

 

گفتنی است این مسابقه بخش ویژه جشنواره دانشجویی کتاب سه دقیقه ای "سه تاک" است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی و انس دانشجویان با کتاب برگزار می شود.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه جشنواره دانشجویی سه تاک به شماره ۶۶۹۷۱۱۸۴ تماس حاصل نمایند.


نظر شما :