مسابقه کتابخوانی آرزوهای دست‌ساز در ایستگاه پایانی

۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۵ کد : ۲۱۳۹ شُعَب سازمان دانشجویان
سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی قزوین، مسابقه کتابخوانی کتاب «آرزوهای دست‌ساز» را با هدف شناساندن دستاوردهای علمی به دانشجویان سراسر کشور در دو بخش یادداشت و پرسش‌های چهار گزینه‌ای، با همکاری بنیاد نخبگان و پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار کرد.
مسابقه کتابخوانی آرزوهای دست‌ساز در ایستگاه پایانی

کتاب «آرزوهای دست‌ساز» نخستین اثر از مجموعه تاریخ شفاهی پیشرفت انتشارات «راه یار» است که قصد دارد مردم را با قهرمانان و تلاشگرانی معرفی کند که در همین زمانه زندگی می‌کنند و توانسته‌اند قدم به قدم ایرانمان را به قله‌ها نزدیک کنند.
سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی قزوین، پس از بررسی کتب موجود در عرصه علم و پیشرفت، کتاب آرزوهای دست‌ساز را با هدف شناساندن دستاوردهای علمی کشور به دانشجویان سراسر کشور انتخاب کرد و مسابقه کتابخوانی آن را در دو بخش یادداشت و پرسش‌های چهار گزینه‌ای، با همکاری بنیاد نخبگان و پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار کرد.
این مسابقه در صفحه چراغ مطالعه جهاد دانشگاهی قزوین با طراحی بیش از دویست سؤال متفاوت اجرا شد؛ به این صورت که شرکت‌کنندگان به سؤالات تصادفی پاسخ دادند و در نهایت پاسخ‌های آن‌ها ارزیابی شد. در بخش یادداشت نیز علاقه‌مندان یادداشت و تحلیل خود را در بخش ارسال یادداشت سایت درج کردند.
در نهایت از میان شرکت کنندگان بخش چهارگزینه‌ی هفتاد نفر برگزیده شدند. در بخش یادداشت نیز از میان آثار رسیده به دبیرخانه‌، ده یادداشت برگزیده شد. داوران مسابقه این ده یادداشت را در یک سطح دیدند بنابراین هدیه مسابقات میان ده شرکت کننده تقسیم شد.
هدیه بخش چهار گزینه‌ای کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی به همراه لوح تقدیر و هدیه بخش یادداشت کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی به همراه لوح تقدیر بود که از طریق پست برای شرکت کنندگان در سراسر کشور ارسال شد.
 


نظر شما :