هم زمان با حلول ماه مبارک رمضان؛

برگزاری سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» درجهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۳ کد : ۲۳۷۶ شُعَب سازمان دانشجویان اسلایدر
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر از برگزاری سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» هم زمان با حلول ماه مبارک رمضان خبر داد.
برگزاری سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» درجهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر

سیدعلی محمدپور گفت: کانون مهر زندگی سازمان دانشجویان امیرکبیردرادامه اجرای برنامه های حوزه سبک زندگی در نظر دارد سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» را با حضور سید مهدی سیدی، کارشناس و مدرس دوره های سبک زندگی و نویسندگی خلاق در ۸ جلسه برگزار کند.
محمدپوربیان کرد: در این کارگاه ها موضوعاتی پیرامون چگونگی مواجهه با سردرگمی ها و شکست ها، فرآیند تصمیم گیری و هدف گذاری و به طور کلی «مهندسی انتخاب و تغییر» در مقاطع مختلف زندگی مورد بررسی قرار می گیرد که این موارد برای همه مخاطبان به ویژه دانشجویان می تواند بسیار مثمرثمر باشد.
محمدپور ضمن تأکید بر برگزاری رایگان این کارگاه ها برای دانشجویان سراسر کشور خاطر نشان کرد: کارگاه «معنای زندگی چیست؟» در ۸ جلسه و به صورت ۴ هفته متوالی در روزهای پنجشنبه و جمعه، از ۱۷:۳۰ تا ۱۹ به صورت برخط در سامانه امجد جهاددانشگاهی امیرکبیر برگزار می شود و اولین نشست آن ۱۹ فروردین ماه می باشد.
گفتنی است،علاقمندان در سراسر کشور می توانند جهت ثبت نام در این کارگاه ها با آیدی ادمین کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس @jd_aut_admin یا با شماره ۶۶۹۵۰۹۸۱ داخلی ۱۰۳ تماس حاصل کنند.


 


نظر شما :