برگزاری نشست چشم‌انداز گردشگری در دولت آینده

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۵۳ کد : ۲۵۵۴ مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان
شصت و یکمین نشست از ششمین دوره سلسله نشست‌های چشم‌انداز صنعت گردشگری در ایران با موضوع چشم‌انداز گردشگری در دولت آینده برگزار می‌شود.

شصت و یکمین نشست از ششمین دوره سلسله نشست‌های چشم‌انداز صنعت گردشگری در ایران با موضوع چشم‌انداز گردشگری در دولت آینده سه‌شنبه مورخ ۲۵ خردادماه با حضور اساتید و پژوهشگران حوزه گردشگری برگزار می‌شود.
در این نشست دکتر رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران، دکتر شهرود امیرانتخابی پژوهشگر و مدرس دانشگاه، دکتر محمدرضا اکبری پژوهشگر و مدرس دانشگاه، دکتر محمدحسن احمدپور عضو هیئت علمی دانشگاه و فعال در حوزه کارآفرینی و گردشگری، دکتر مهنا نیک‌بین عضو هیئت علمی گروه مدیریت جهانگردی و هتل‌داری دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب و دکتر مهدیه شهرابی پژوهشگر گردشگری و مدرس دانشگاه درخصوص گردشگری و چشم‌انداز آن در دولت آینده صحبت خواهند کرد.
این نشست ساعت ۱۰ در ساختمان شماره ۲ جهاددانشگاهی، سالن شهید صبوری برگزار خواهد شد و هم‌زمان به صورت زنده در سامانه پخش رویدادهای معاونت فرهنگی به آدرس roytab.ir پخش خواهد شد و متعاقباً ویدئوی آن در کانال آپارات و صفحه اینستاگرام مرکز گردشگری بارگذاری خواهد شد.

 


نظر شما :