آغاز «پویش شانزده» به مناسبت روز دانشجو

۱۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰ کد : ۲۷۳۷ اخبار سازمان اسلایدر
همزمان با فرارسیدن ۱۶ آذرماه، روز دانشجو، «پویش شانزده» به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی راه‌اندازی شد.
آغاز «پویش شانزده» به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، در این پویش که از روز شنبه ۱۳ آذرماه آغاز شده است، شانزده پیشنهاد با توجه به فعالیت‌های سازمان دانشجویان ارائه شده است که دانشجویان یک یا چند پیشنهاد را به انتخاب خود انجام داده و عکس و فیلم آن را با #پویش_شانزده در فضای مجازی منتشر می‌کنند.
کمک به یک دانش‌آموز مستعد نیازمند در درس مرتبط با رشته تحصیلی دانشجو یا تهیه یک هدیه برای یک فرد نیازمند و ثبت‌نام برای اهدای عضو ثبت یا مراجعه به یکی از مرکز اهدا خون از دبیرخانه مهرباران سازمان دانشجویان؛ کمک به اطرافیان‌تان و شنیدن درد و دل‌های دیگران یا حل یک مشکل حل نشده گفتگو از مرکز ملی گفتگو، مناظره و آزاداندیشی؛ پیاده‌روی و دوچرخه‌‌سواری، یک روز بدون پلاستیک و پاکسازی مناطق طبیعی نزدیک محل سکونت از مرکز فعالیت‌های محیط زیستی سازمان دانشجویان پیشنهاد شده است.
همچنین معرفی یکی از جاذبه های گردشگری ایران در صفحات مجازی یا بازدید از نزدیک ترین محل گردشگری به محل زندگی و انجام یک بازی رومیزی همراه با اعضای خانواده از پیشنهادات ارائه شده توسط مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان و مدرسه بازی‌پردازی است.
اهدای یک کتاب و وقف در گردش آن جهت مطالعه عموم؛ مطالعه زندگی‌نامه یک فرد موفق؛ برنامه‌ریزی برای ترک سه عادت ناپسند تا پایان سال و خرید یک شاخه گل برای پدر و مادر از دیگر پیشنهادات «پویش شانزده» است.
این پویش تا روز جمعه، ۱۹ آذرماه ادامه دارد و دانشجویان علاقه‌‌مند می‌توانند جهت شرکت در پویش به صفحه اینستاگرام سازمان دانشجویان به آدرس @isojd مراجعه نمایند.
به شانزده دانشجو شرکت کننده در پویش، به رسم یادبود هدایایی اهدا خواهد شد.
 

 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: شانزده آذر


( ۱ )

نظر شما :