برگزاری اولین دوره طرح ملی سرای امید، ایران

۱۲ آبان ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۲ کد : ۲۹۸۲ اخبار سازمان
اولین دوره طرح ملی «سرای امید، ایران» با بازدید از گلزار شهدای کرمان و مزار شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر جاذبه‌های گردشگری و مواریث استان کرمان برگزار می‌شود.
برگزاری اولین دوره طرح ملی سرای امید، ایران

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، اولین دوره طرح ملی «سرای امید، ایران» توسط مرکز گردشگری علمی– فرهنگی سازمان دانشجویان با همکاری جهاددانشگاهی واحد کرمان در قالب برگزاری تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم) در تاریخ 18الی 20 آبان 1401 در شهر کرمان برگزار می‌شود.

مقرر است تا این طرح به‌منظور آشنایی دانشجویان با مواریث مربوط به مقاومت، در قالب اردوهای نظام‌مند در سراسر کشور برگزار شود و در نخستین دوره اجرای طرح، دانشجویان از مقاصد مربوط به گردشگری مقاومت استان کرمان، مزار شهید حاج قاسم سلیمانی، گلزار شهدای کرمان و همچنین سایر مقاصد تاریخی و طبیعی استان کرمان بازدید خواهند کرد.


در اجرای این طرح تلاش خواهد شد دانشجویان ضمن بازدید از جاذبه‌های گردشگری مقاومت استان کرمان، با فرهنگ مقاومت و انقلاب اسلامی، شیوه زندگی، مسلک و اندیشه‌های شهید سلیمانی آشنا شوند.
همچنین دانشجویان شرکت‌کننده در طول مدت برگزاری اردوها، در مسابقات کتاب‌خوانی، شعر، داستانک، خاطره‌نویسی و عکس با موضوع زندگی شهید سلیمانی، دفاع مقدس، مقاومت، روایت پیشرفت و ... شرکت خواهند کرد و پس از داوری آثار در دبیرخانه، از برگزیدگان طرح در اختتامیه تقدیر خواهد شد.


شرکت‌کنندگان در افتتاحیه طرح از دانشگاه‌های سراسری و مادر استان‌های خراسان جنوبی، فارس، یزد، هرمزگان که در مجاورت استان کرمان قرار دارند و نیز استان‌های تهران و البرز حضور خواهند داشت. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات و ثبت‌نام در اردو با دبیرخانه طرح و شماره تماس 02166491222 تماس بگیرند.
 

کلید واژه ها: ایران سرای امید سردار سلیمانی گردشگری مقاومت کرمان جهاددانشگاهی سازمان دانشجویان ایران


نظر شما :