آغاز ثبت نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در آذربایجان غربی

۰۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۶ کد : ۲۰۳۸ گفتگو، مناظره و آزاد اندیشی
نهمین دوره مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان «نشان خواجه نصیر الدین طوسی» در سطح دانشگاههای آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می شود.
آغاز ثبت نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی دانشگاههای سراسری، پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی و علمی کاربردی و… می توانند با تشکیل تیم های چهار نفره نسبت به ثبت نام و شرکت در مسابقات اقدام نمایند.
این مسابقات با همکاری کمیسیون طرح و مشاوره دانشجویی شورای عالی انقلاب فرهنگی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، دانشگاه های ارومیه و آزاد، پیام نور، فنی و حرفه ای، فرهنگیان، علمی کاربردی برگزار می شود.
مسابقات در سطح دانشگاهی بصورت داخلی و در سطح استانی بصورت نموداری حذفی در دانشگاه ارومیه و در سطح منطقه ای و کشوری نیز در سالجاری در دانشگاههای تهران برگزار خواهد شد و تیم های برنده فینالیست دانشگاههای استان به مسابقات منطقه ای و سپس در صورت موفقیت به مرحله کشوری راه خواهد یافت.
هر مناظره حداقل از۳ نفر متخصص و هیات علمی دانشگاه بعنوان داوری که هیچگونه اظهار نظر شفاهی در حین مسابقات نمی کنند و یک نفر رییس جلسه و نیز با حضور عضو ۴ نفره تیمی دانشجویی و سرپرستی یک نفر هیات علمی هر تیم برگزار می شود.
التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار، پرهیز از ورود در نزاع های غیر علمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به روزآمدی و کارایی مباحث، نقل ها و منابع، اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات (در حد امکان) از خط مشی مسابقات مناظره دانشجویی هستند.
ثبت نام از گروههای دانشجویی این دوره از مسابقات تا ۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.
دانشجویان علاقمند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی به آدرس ارومیه، خیابان شهید بهشتی، انتهای کوی منصور افشار، ساختمان جهاد دانشگاهی مراجعه و یا با شماره ۳۳۴۴۴۰۷۰ تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است که امکان ثبت نام از طریق مراجعه و ارسال پیام به صفحه اینستاگرامی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آذبایجان غربی به آدرس @isojdurmia و یا ارسال عبارت مناظره به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۶۰۶۶۰۰ نیز امکان پذیر است.


نظر شما :